04080 г. Киев
ул. Фрунзе, 104-с
Тел.: (044) 377 55 95
Тел.: (044) 377 55 98
Факс: (044) 377 55 99
info@radiogroup.com.ua

ТАВР і радіогрупа УМХ заявляють про нову ідеологію рекламних продажів

ТАВР і радіогрупа УМХ заявляють про нову ідеологію рекламних продажів: відмову від практики великих знижок та закріплення максимальної інфляції на рівні 15%

Лідери ринку радіо в Україні – група ТАВР («Русское радио», «Хит ФМ», «Kiss FM», «Радио Рокс») та радіогрупа УМХ («Авторадіо», «Ретро ФМ», «Радіо Алла», «Europa Plus», «Джем ФМ», «Радіо Динамо», «Наше радіо», NRJ) заявляють про відмову від практики великих знижок і оголошують про фіксацію максимального відсотку інфляції на рівні 15%. Тепер найбільша прайсова знижка має становити не більше 20% (раніше прийнятними вважалися знижки до 65%). Такої домовленості було досягнуто 23 грудня 2010 року у ході переговорів із 8-ма найбільшими продавцями радіореклами агенціями UMG, «Стиль Медіа», FM-Solutions, Initiative, Publicis, Optimum Media, Perekhid, Brand Media.

«Ми проаналізували ситуацію на рекламному ринку і помітили, що надходженню реклами на радіо шкодить непрозора система продажів, складна система особистих домовленостей, бонусів, персональних прайсових знижок, ситуативне визначення інфляції. Тому ми вирішили об’єднати зусилля, щоб зробити ринок цивілізованішим і сподіваємося, що до ініціативи лідерів долучаться й інші гравці», - прокоментував подію Валентин Резніченко, голова правління радіогрупи УМХ.

«Раніше ринок був надзвичайно сегментованим, кожен з гравців пропонував свої умови продажів. Попри те, що всі розуміли, що непрозорі умови відлякують рекламодавця, але кільком десяткам гравців не вдавалося виробити спільної позиції. Нині є два лідери – ТАВР і УМХ, які мають сумарну частку понад 60%, і які прийняли консолідоване рішення, встановити на ринку, що до цього намагався уникати правил, спільні правила гри. Це початок нашої спільної активності на перспективи ринку», - Ігор Чернишов, генеральний директор групи компаній «ТАВР Медіа».

ТАВР – радіогрупа, що об’єднує чотири всеукраїнських радіомережі «Русское Радіо», «ХІТ Fm», «KISS Fm», « Radio ROKS». Очолює Ігор Миколайович Чернишов. Заснована у 2003 році.

Радіогрупа УМХ об’єднує станції «Авторадіо», «Ретро ФМ», «Радіо Алла», «Europa Plus», «Джем ФМ», «Радіо Динамо», «Наше радіо», NRJ. Заснована у 2003 році. Очолює - Валентин Резніченко.

Частки ринку слухання: УМХ – 29,97 та ТАВР – 29, 03 (ММІ Україна 2010/2 +2010/3).

Проекты